2004 yılından bu güne  firmamız; Forklift,istif makinaları,iş makinaları,platform sektöründe servis,satış,yedek parça  temininde faaliyet göstermektedir. Özellikle servis ve yedek parçası konusunda uzman kadromuz ile kalite faktörünü ön planda tutarak,teklif verme ve teslim süreleri konusundada sektörde farklılık yaratmaktayız.

 Şirketimizin asıl hedefi müşterilerimize en kısa zaman içerisinde kaliteli ve uygun fiyata istemiş oldukları servis ve yedek parçaları garantili şekilde tedarik etmektir.

Forklift servis

Tecrübeli ve deneyimli servis  ekibiyle, Marmara bölgesinde  hizmet vermekteyiz  Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli servisi  ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyü ile de sektöre yerini almaya devam ediyor.

Yapılan satış,servis anlaşmaları ile kaliteli ürünü ve servisi en uygun fiyata sizlere sunan firmamız, garantili hizmet anlayışı ilede makinalarınızı güvence altına almaktadır. 

Forklift bakım

Tecrübeli ve deneyimli servis  ekibiyle, Marmara bölgesinde  hizmet vermekteyiz  Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli servisi  ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyü ile de sektöre yerini almaya devam ediyor.

Yapılan satış,servis anlaşmaları ile kaliteli ürünü ve servisi en uygun fiyata sizlere sunan firmamız, garantili hizmet anlayışı ilede makinalarınızı güvence altına almaktadır.

Forklift satış

Tecrübeli ve deneyimli  satış ekibiyle, Marmara bölgesinde  hizmet vermekteyiz  Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli  ürünü ve fiyatı ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyü ile de sektöre yerini almaya devam ediyor.

Yapılan satı  ile kaliteli ürünü en uygun fiyata sizlere s unan firmamız,  garantili  hizmet  anlayışı ilede makinalarınızı güvence altına almaktadır. 

Forklift kart tamiri

Arızalı iş makinaları elektronik kartlar servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır masraf çıkarılarak teklif

sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafında onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiğinde onarımişlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Yapılan onarımlar,test edilerek müşteriye teslim edilir. 

Forklift yedek parça

Tecrübeli ve deneyimli yedek parça ekibiyle, Marmara bölgesinde  hizmet vermekteyiz  Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli  ürünü ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyü ile de sektöre yerini almaya devam ediyor.makinelerinin her türlü yedek parçalarını hızlı, kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaktayız.Tecrübeli ve deneyimli ekibimizle bütün illerimize hizmet vermektedir.

Forklift ve istif makinası

Forklift ve istifleme makinaları.1 tondan 16 tona dizel,elektrik,lpg olarak sektörde satış,servis ve yedek parça konusunda değerli müşterilerimize hizmet vermekteyizSatış Yedek parça  ve servis hizmetlerimizden  7 gün 24 saat boyunca  telefon  ve mail üzerinden irtibatta gecebilirsiniz 

İş makinaları

Eskavatör Yükleyici  Silindir  Grayder  Dozer İstenilen tonajda sektörde satış,servis ve yedek parça konusunda değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz Satış Yedek parça  ve servis hizmetlerimizden  7 gün 24 saat boyunca  telefon  ve mail üzerinden irtibatta gecebilirsiniz 

Platform

Platform istenilen tonaj ve yükseklik kapasitelerinde  sektörde satış,servis ve yedek parça konusunda değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz Satış Yedek parça  ve servis hizmetlerimizden  7 gün 24 saat boyunca  telefon  ve mail üzerinden irtibatta gecebilirsiniz 

Transpalet

Transpalet istenilen tonaj ve yükseklik kapasitelerinde  sektörde satış,servis ve yedek parça konusunda değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz Satış Yedek parça  ve servis hizmetlerimizden  7 gün 24 saat boyunca  telefon  ve mail üzerinden irtibatta gecebilirsiniz  

#forklift #dekaforklift #forkliftservisi #forkliftbakımı #forklifttamiri #istanbulforklift #ikitelliforklift #doosan #linde #komatsu #yale #hyster #heli #hangcha #baoli  #clark #still  #nissan #toyota #cat #caterpillar #tcm #yuki #luigong #bobcat #jungheinrich #federalpower  #Linde #Toyota #Jungheinrich #Hyster #Still  #Mitsubishi #Nissan #BT #Caterpillar #Komatsu #Kalmar #Clark #Balcancar#TCM #Manitou #Yale #Doosan #Fiat #Steinbock #Crown #Atlet #Heli #Hangcha #hitachi #perkins #yanmar #hubtex #fantuzzi #hidromek #çukurova #Baoli #Tailift  #ctpower #liebherr #jcb #teletruck #dizelforklift #hyundai #hidromek  #kawasaki #daewoo #lpgfotklift #acforklift #transpalet #istifmakinası #bt  #forkliftmotoru #forkliftarkadingil #forkliftmarşmotoru #forkliftistanbul #forkliftservis

#forkliftbakımı #forklifttamir #forkliftkart #forkliftfren #ikincielforklift #forkliftsatış

#forkliftlastik #forkliftişgüvenlik #forklifttepelamba #forkliftbluspot