2004 yılından bu güne  firmamız; Forklift,istif makinaları,iş makinaları,platform sektöründe servis,satış,yedek parça  temininde faaliyet göstermektedir. Özellikle servis ve yedek parçası konusunda uzman kadromuz ile kalite faktörünü ön planda tutarak,teklif verme ve teslim süreleri konusundada sektörde farklılık yaratmaktayız.

  Şirketimizin asıl hedefi müşterilerimize en kısa zaman içerisinde kaliteli ve uygun fiyata istemiş oldukları servis ve yedek parçaları garantili şekilde tedarik etmektir.

Servis
67797f1f0f02ec5ccd5e3abd2d4e5b81.jpg

Tecrübeli ve deneyimli servis  ekibiyle, Marmara bölgesinde  hizmet vermekteyiz  Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli servisi  ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyü ile de sektöre yerini almaya devam ediyor.

Yapılan servis anlaşmaları ile kaliteli ürünü ve servisi en uygun fiyata sizlere sunan firmamız, garantili hizmet anlayışı ilede makinalarınızı güvence altına almaktadır. 

Kart tamiri
q1.jpg

Arızalı iş makinaları elektronik kartlar servisimize girdiği andan itibaren en geç 24 saat içerisinde arıza tespiti yapılır masraf çıkarılarak teklif

sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafında onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Onay geldiğinde onarımişlemleri süratle devreye girer ve söz konusu cihazın standart temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra cihazın hazır olduğu müşterimize bildirilir. Yapılan onarımlar,test edilerek müşteriye teslim edilir. 

Satış
40769291_260235941363858_220259921474026

Tecrübeli ve deneyimli  satış ekibiyle, Marmara bölgesinde  hizmet vermekteyiz  Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli  ürünü ve fiyatı ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız artan müşteri

memnuniyeti ve müşteri portföyü ile de sektöre yerini almaya devam ediyor.

Yapılan satış  ile kaliteli ürünü en uygun fiyata sizlere s unan firmamız,  garantili  hizmet  anlayışı ilede makinalarınızı güvence altına almaktadır. 

Yedek parça
resized_1450726920_sku_26915305.jpg

Tecrübeli ve deneyimli yedek parça ekibiyle, Marmara bölgesinde  hizmet vermekteyiz  Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli  ürünü ulaştırmayı prensip edinmiş firmamız artan müşteri memnuniyeti ve müşteri portföyü ile de sektöre yerini almaya devam ediyor.makinelerinin her türlü yedek parçalarını hızlı, kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaktayız.Tecrübeli ve deneyimli ekibimizle bütün illerimize hizmet vermektedir.