MOTOR 

ŞANZIMAN 

HİDROLİK

RADYATÖR

ve talep üzerine makinanızın her bölgesine  ısı  ve sıvı seviye kontrolünü sunuyoruz

Cihazımız motor, şanzıman, hidrolik, radyatör olmak üzere forklift  veya iş  makinalarınızı korur ve arızanın büyümesini engeller. 

Oparatör hataları ve dalgınlıklarına, arızalanan gösterge panellerine  ve bunun gibi onlarca sebeple oluşabilecek arıza durumlarında;  Kullanıcısını  önce  ışık  ve yüksek sesle uyarılmasını sağlıyor ve kullanılmaya devam etmesi halinde sitstemimiz otomatik olar 1 dk içerisindi makinamızı stop ettiriyor. 

Makinanızın  MOTOR veya ŞANZIMAN  yağ basıncı düştü yada yağ bitti, RADYATÖR suyu bitti veya HİDROLİK sistem harareti yükseldi. Cihazımız makinanın çalışmaya başlamasıyla çalışır  yağ basıncının düştüğünü yağın bittiğini, suyun azaldığını hitrolik tank ve yağın ısındığını  sensörleri sayesinde anlar ve alarm vermeye başlar siz çalışmaya devam etmek isteseniz bile 60 saniye sonra stop eder.

ACİL KAÇIŞ BUTONU : Makinanız  olmaması gereken bir yerde 

cihazımız sayesinde stop etirildi. Örneğin yol üzerinde, yük altında ve riskli bir bölgede stop etti.  Acil kaçış butonuna basarak sistemimizi devreden çıkartır. makinanızı riskli bölgeden veya kaldığı yerden kurtarmanızı salar

                                                   MONTAJ

Cihazımız demontedir kolay kurulum sağlımaktadır. Ana kutumuz yani beyin ve gösterge bölümü göz seviyesine ayakları vasıtası  ile korkuluğa civata yardımı ile sabitlenir. Kutumuzdan çıkan 10 mm çapındaki kablo tesisatı motor  yakınlarına çekilir ve sabitlenir, sensör ve müşür montajları bitince kablolar kullanma kılavuzundaki yönlendirmeler sayesinde doğru bağlantı tam anlamıyla yapılır. Montaj videolarımızı galeri sekmesinden  izleyebilirsiniz